PostHeaderIcon "Kaczy Piknik" - 15.08.2012r.

Zarząd Koła Łowieckiego nr 26 "Borsuk" w Żerkowie uprzejmie zawiadamia, że  sezon polowań na ptactwo wodne zainaugurowany zostanie polowaniem zbiorowym na kaczki tzw. "KACZY PIKNIK". Termin polowania wyznaczony został na dzień 15.08.2012r.
godz. 600 ,miejsce zbiórki "Wigwam Podlesie".
 

PostHeaderIcon Akcja "poszukiwanie wnyków" 18.02.2012

                               Zarząd Koła Łowieckiego nr 26 "Borsuk" w Żerkowie zawiadamia, że w dniu 18.02.2012r. o godz. 900 organizuje akcję poszukiwania wnyków na terenie obwodu nr 409. Miejsce zbiórki "Wigwam Podlesie"

 

PostHeaderIcon Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Koło Łowieckie nr 26 "Borsuk" w Żerkowie

Życzy wszystkim członkom koła, przede wszystkim rodzinom i sympatykom wszystkiego najlepszego w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2012!

Darz Bór!!

 

PostHeaderIcon Regulamin Polowań 2011/2012

                          

                          Zarząd Koła Łowieckiego nr 26 "Borsuk" w Żerkowie zawiadamia, że w dniu 16.10.2011r. o godz. 1500  w "Wigwam Podlesie" odbędzie się szkolenie z zakresu bezpieczeństwa wykonywania polowania - " Regulamin Polowań"

 

                                                                                                         Darz Bór

 

PostHeaderIcon "Kaczy Piknik 2011"- relacja

 

Nasz kolejny już tzw. "KACZY PIKNIK" odbył się w dniu 14.08.2011r. O godz. 6.00 na miejscu zbiórki "Wigwam Podlesie" stawili się licznie miłośnicy polowania na pióro.
Zasada jedna paczka = jedna kaczka, która nęka niektórych z nas :D spowodowała częściowe braki "4" w sklepach myśliwskich. Tak przygotowani wraz z towarzyszami łowów , którą większość stanowiły wyżły a mniejszość karele rozeszliśmy się na stanowiska. Przeloty i polowanie z łódki. Emocji dostarczyły psy i oczywiście ...komary. Największą skutecznością wykazał się kolega Roman Bogaczyński polując z łódki i to on został królem polowania. Pierwszym wicekrólem - Jacek Bąkowski a drugim wicekrólem - Maciej Markiewicz.

"Kaczy piknik" był punktem kulminacyjnym naszego spotkania- rozmowy,wspomnienia i relacje przewijały się długo ponad biesiadnym stołem.
Zarząd Koła Łowieckiego nr 26 "Borsuk" w Żerkowie dziękuje wszystkim myśliwym za przybycie i rozpoczęcie sezonu polowań na ptactwo wodne.

Darz Bór!

Więcej zdjęć dostępnych w galerii Koła

 

 

Opracowała - Martyna Binek - Kasperkowiak
Zdjęcia - Dariusz Kasperkowiak

 
Więcej artykułów…