PostHeaderIcon Spotkania Edukacyjne z dziećmi

Spotkania Edukacyjne z dziećmi.

Dnia 11 kwietnia kol. Martyna Binek - Kasperkowiak gościła w  Zespole Szkół: Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie na zaproszenie Lidii Kaczor i Renaty Stępień-Chmiel. Spotkanie odbyło się w ramach Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego zorganizowanego z okazji 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego i ogłoszonego przez Okręgową Radę Łowiecką w Poznaniu. Udział w nim wzięły dzieci z klas I-III tejże szkoły podstawowej oraz grup przedszkolnych. Przyjazd i prelekcja miała na celu przybliżenie rasy psów i polowań przy ich udziale, a także poznaniu zwyczajów łowieckich oraz przedstawienie myśliwego nie tylko jako łowczego ale również jako człowieka - miłośnika i hodowcę psów myśliwskich.

Martyna Binek-Kasperkowiak -  Koło Łowieckie „Borsuk 26” Żerków - właścicielka karelskich psów na niedźwiedzie i Dorota Sieracka  - Koło Łowieckie „Dzik” z Wąsosza

 

 

 

PostHeaderIcon EXPOHunting 2013

 

W kwietniu odbyła się już kolejna edycja EXPOHunting 2013 Sosnowiec. Nie zabrakło też tam myśliwych z naszego koła, którzy uczestniczyli w pokazie psów myśliwskich. Karelski Psy na Niedźwiedzie kol. Martyny i  kol. Dariusz Kasperkowiak zajęły IV miejsce podczas wyborów honorowego Championa Expohunting. Szersza foto relacja na blogu

 

 

http://piesnaniedzwiedzie.blogspot.com/2013/04/expohunting-2013-miedzynarodowe-targi.html

 

PostHeaderIcon Walne Zgromadzenie 2013r.

 

Zarząd Koła Łowieckiego nr 26 "Borsuk" w Żerkowie zawiadamia, że Walne Zgromadzenie członków koła odbędzie się w dniu 28.04.2013r. o godz. 1200 Miejsce obrad "Wigwam Podlesie"

Darz Bór!

 

PostHeaderIcon Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Koło Łowieckie nr 26 "Borsuk" w Żerkowie

Życzy wszystkim członkom koła, przede wszystkim rodzinom i sympatykom wszystkiego najlepszego w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2013!

Darz Bór!!

 


 

PostHeaderIcon Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 2012r.

 

Zarząd Koła Łowieckiego nr 26 "Borsuk" w Żerkowie zawiadamia, że w dniu 14.10.2012r. o godz. 1200 w "Wigwam Podlesie" odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła.

 

Darz Bór!


 
Więcej artykułów…