PostHeaderIcon Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Koło Łowieckie nr 26 "Borsuk" w Żerkowie

 

Z okazji zbliżających się Świąt życzy rodzinom, krewnym i znajomym: zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja. 

Darz Bór!!

 

PostHeaderIcon Afrykański pomór świń

Zarząd Główny PZŁ prezentuje materiały dot. afrykańskiego pomoru świń przygotowane przez Głównego Lekarza Weterynarii oraz Państwowy Instytut Weterynaryjny w Puławach.


Więcej informacji znajduje się na stronie głównej PZŁ, link poniżej.


UWAGA Afrykański pomoru świń UWAGA

 

 

 

 

PostHeaderIcon Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Koło Łowieckie nr 26 "Borsuk" w Żerkowie

Życzy przede wszystkim rodzinom, sympatykom oraz członkom koła wszystkiego najlepszego w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2014!

Darz Bór!!

 


 

PostHeaderIcon "Kaczy Piknik" - 15.08.2013r.

Zarząd Koła Łowieckiego nr 26 "Borsuk" w Żerkowie uprzejmie zawiadamia, że  sezon polowań na ptactwo wodne zainaugurowany zostanie polowaniem zbiorowym na kaczki tzw. "KACZY PIKNIK". Termin polowania wyznaczony został na dzień 15.08.2013r.
godz. 600 ,miejsce zbiórki "Wigwam Podlesie".


 

PostHeaderIcon Odszeł do krainy wiecznych łowów

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 lipca 2013 r. odszedł do krainy wiecznych łowów nasz serdeczny Przyjaciel, Kolega i długoletni członek Koła łowieckiego BORSUK w Żerkowie Piotr Binek. Niech Żerkowska kinieja, którą tak miłował, wiecznie szumi nad Jego mogiłą. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 18 lipca godz. 1400 na Cmentarzu Komunalnym w Jarocinie 
Więcej artykułów…